Witam
Jeśli szukasz miejsca gdzie w prosty, czytelny i intuicyjny sposób można przeglądać i uruchamiać masę filmów oraz seriali jak w aplikacjach największych usługodawców tego typu to ta Aplikacja jest dla ciebie.

Sama aplikacja jak i jej treści są całkowicie Za Darmo

Tak jak napisałem powyżej CineHub ma niezwykle wygodny interfejs jak na apk tego typu, oznacza to np. że:
  • Baza jest tu ogromna bowiem jest to mix filmów i seriali nie z jednego a z wielu róznych serwisów (a także spoza niech)
  • Możesz przeglądać filmy posegregowane wedle twojego życzenia a na podstawie zdjęć opisów czy ocen z serwisu imdb określić czy dany film/serial pasuje ci w tej chwili najbardziej
  • Przełaczac się miedzy odcinkami automatycznie po zakończeniu jednego lub dwa kliknieciami
  • Zapisywać i prawdopodobnie nawet pobierać swoje ulubione seriale

Minusem CineHuba dla wielu (choć nie dla mnie) może okazać się częsty brak języka polskiego w danych produkcjach. Napisy natomiast zawsze znajdziecie w języku angielskim a dla chcących mimo wszystko posiadać je w naszym języku potrzeba będzie własnoręcznie pobierać napisy do odpowiednich filmów i seriali ( Jeśli ktoś często oglądałby by w taki sposób to ogarnięcie jakies aplikacji z polskimi napisami i nauczenie sie jak z nich najszybciej korzystać nie powinno być na dłuższą metę trudne i czasochłonne)

Ja osobiście program ten bardzo polecam, praktycznie nie musze teraz przełączać się miedzy apkami VOD bo wszystko znajduje tu ;P

Nie daje linka bo nie jestem pewien czy mogę ale apke znajdziecie wyszkując jej w google [******.app]

życzę miłego oglądania ;)

Greksio